Bohaterowie

Sylwia Kubicka
(17.06.1998r.) Bohaterka główna. Jest nieśmiałą, spokojną i delikatną dziewczyną, ale w niektórych chwilach nie potrafi zapanować nad emocjami. Uwielbia robić fryzury i słuchać muzyki. Jej ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką. Nie ma chłopaka, lecz skrycie o nim marzy. Ma starszego brata Przemka. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Klara i Agata. Mieszka w Gdańsku.

Klara Dudek
(23.03.1998r.) Bardzo miła i trochę szalona, korzystająca z życia dziewczyna, a mimo to najlepsza przyjaciółka Sylwii. Jej hobby jest taniec. Marzy o karierze aktorki. Nie ma chłopaka, ale lubi popatrzeć sobie na niektórych przystojniaków. Ma młodszą siostrę Olę, którą kocha ponad życie. Mieszka w Gdańsku.

Agata Grzelec
(19.09.1998r.) Sympatyczna, pomocna, lubiana w szkole, chociaż nie jest w centrum uwagi, zwariowana przyjaciółka Sylwii i Klary o ciemnych oczach. Kocha słuchać muzyki i opiekować się swoim psem Alexem. Interesuje się prawem i chciałaby kiedyś zostać politykiem. Nie ma chłopaka i na razie nie chce się zakochać. Ma starszą siostrę Magdę. Mieszka w Gdańsku.

Adam Zawada
(21.02.1998r.) Przyjacielski wysoki chłopak, lubiący się czasem zabawić. Jest bardzo wysportowany. Najbardziej lubi grać w koszykówkę i siatkówkę. Potrafi grać na gitarze. Jest jedynakiem. Jego najlepszym przyjacielem jest Kamil. Typ chłopaka zmieniającego dziewczyny. Mieszka w Gdańsku.

Zuzanna Sikora
(24.08.1998r.) Koleżanka Sylwii i Klary. Jest szalona i trochę roztrzepana. Ma młodszą siostrę Julię. Jej chłopakiem jest Paweł. Mieszka w Gdańsku.

Przemysław Kubicki
(05.04.1994r.) Jest starszym bratem Sylwii, która jest jego oczkiem w głowie. Uwielbia sporty wiosenne i letnie. Chodzi na treningi boksu. Studiuje w kierunku policyjnym. Podkochuje się w nim wiele dziewczyn, ale on czeka na tą jedyną. Przyjaciela Piotra poznał w szkole średniej. Mieszka w Gdańsku.

Magda Grzelec
(11.09.1994r.) Starsza siostra Agaty. Korzystająca z życia, wesoła dziewczyna. Jej pasją jest podróżowanie i poznawanie różnych zakątków świata. Studiuje w Warszawie. Chciałaby zostać nauczycielką języka angielskiego. Aktualnie nie ma chłopaka. W tygodniu mieszka w akademiku w Warszawie, a na weekendy przyjeżdża do Gdańska.

Piotr Góra
(30.06.1994r.) Najlepszy przyjaciel Przemka. Poznali się w szkole średniej i dalej uczęszczają do jednej uczelni. Lubi biegać. Mieszka w Gdańsku.

Kamil Lee
(19.08.1998r.) Sympatyczny chłopak koreańskiego pochodzenia. Najlepszy przyjaciel Adama. Jego pasją jest gotowanie. Ma młodszego brata Olafa. Mieszka w Gdańsku, odkąd skończył 5 lat.

Paweł Kaczmarek
(16.11.1998r.) Miły, zabawny i opiekuńczy chłopak Zuzy. Lubi nosić duże bluzy. Nie ma rodzeństwa. Mieszka w Gdańsku.

Kamila Worono
(30.10.1998r.) Egoistyczna i pewna siebie dziewczyna. Lubi wchodzić komuś w paradę. Jej pasją jest taniec. Cięgle zmienia chłopaków. Jest jedynaczką. Mieszka w Gdańsku.

Aleksandra Dudek
(03.03.2010r.) Młodsza siostra Klary. Wesoła i energiczna dziewczynka. Uwielbia się bawić i śpiewać. Lubi chodzić do przedszkola. Mieszka w Gdańsku.

Julia Sikora
(10.04.2006r.) Młodsza siostra Zuzy. Delikatna dziewczynka lubiąca gry logiczne. Chętnie się uczy i chodzi do szkoły. Mieszka w Gdańsku.

Olaf Lee
(12.03.2011r.) Młodszy braciszek Kamila. Czasem uparty, ale kochający starszego brata. Lubi poznawać nowe rzeczy. Mieszka w Gdańsku.

Kacper Mikołajczyk
(29.04.1998r.) Przystojny i z początku nieśmiały chłopak, ale jeśli na czym (lub na kimś) mu zależy, to umie o to zawalczyć, chociaż to na to nie wygląda. Lubi język polski. Nie ma rodzeństwa. Z reguły jest zamknięty w sobie, więc nie ma wielu przyjaciół. Mieszka w Gdańsku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz